Toidulisandid Kaalujälgimine Naha- ja ihuhooldus Puhastusvahendid Lisatooted
Esileht Tellimine ja info Kontakt  
       
Toidulisad
Allc
Garlic Allium Comp
WGO with vi
Carotenoid Comp
Formula IV
Multi
Nutrishake
Omega 3
Kal-Mag
Aloe Vera Plus
Betaquard
Flavonoid Comp
Cruciferous Plus
Tre-En-En

Toote Kirjeldus

Mis võib olla põhjuseks, et eskimod ja teised kalasööjad rahvused kannatavad vähem tõsiste tervise hädade käes? Vastuseks võib olla Omega-3 rasvhapped, "head rasvad" rasvases kalas nagu lõhe, mis toetab organismi ja kudede optimaalset funktsioneerimist. Teadlased soovitavad süüa kaks või kolm korda nädalad rasvast kala, paraku enamus meist tarbib kala ainult kord nädalas.
Rasvased kalad on rikkalikud allikad selliste väärtuslike Omega-3 rasvhapete poolest nagu EPA (eikosapentaeenhape) ja DHA (dokosahekseenhape). GNLD puhas ja naturaalne Omega-3 lõheõli preparaat aitab toetada rasvhapete tervislikku tasakaalu ning aitavad tasakaalustada veres sialduvaid lipiide. Kolm kapslit annavad teile paraja koguse omega-3, mis vastab toorele lõhele.
GNLD Omega-3 Lõheõli on pärit Põhja Atlandi külmadest vetest püütud lõhedest ja mis enne kasutamist on läbinud põhjaliku kontrolli sobimaks inimeste toiduks. Me ei kasuta haidest, prügikaladest, mereimetajatest, koorikloomadest (vähjalistest) ega teistelt kaladelt saadud rasvu. Sellega me väldime mereelukatesse kogunenud mürkainete sattumist meie tootesse.


Toote Eelised

Puhas lõherasv. Rasv, mis looduses kõige rohkem sisaldab nimetatud rasvhappeid.
Valitud lõhed. Terved kalad, hoolikalt valitud inimeste toiduks.

Pole ohtu, et nendesse oleks kogunenud mürgiseid aineid. Mõnede kalade puhul on see aga üsna tavaline nähtus.Toitainesisaldus