Toidulisandid Kaalujälgimine Naha- ja ihuhooldus Puhastusvahendid Lisatooted
Esileht Tellimine ja info Kontakt  
       
Lisatooted
Spray-pudel Super-10-le 500ml
LDC lahusepudel 500ml
Käteseebipudel 500ml
Nutrishake mikser
Pump 250ml pudelile
Soft-i pudeli pump
LDC segamispudelile pump
Vitamiinikarp suur
S-10 5L kanistri pump
S-10 10L kanistri pump
LDC 5l kanistri pump
Nutriance Synergy Cycle 1
Nutriance Synergy Cycle 2
Tooted
GNLD tootevalikusse kuuluvad 4 tootegruppi: toidulisandid hoolitsevad hea tervise püsimise eest; GR2 kaalukontrolliprogramm aitab meil saada ja jääda saledaks; puhastusvahendid tagavad puhta ja tervisliku elukeskkonna; Nutriance naha- ja ihuhooldustooted annavad hea ja hoolitsetud väljanägemise.

Toidulisandid. Tugevale tervisele laob vundamendi meie igapäevase toidulaua mitmekesisus ja tasakaalustatus. Meie immuunsüsteemil tuleb pidevalt võidelda kahjulike välismõjutustega, mis nõuab korralikku, tervislikku seestpoolt toitmist.

Puhastusvahendid. Puhas ja hoolitsetud elukeskkond on meie üldise heaolu lahutamatu osa. GNLD väga tõhusad ja leebed puhastusvahendid suudavad meid siin aidata ümbruse hoidmisel puhta ja värskena.

Nutriance naha- ja ihuhooldussari. Nutriance silendab kortsud ja kortsukesed, varustab nahka niiskusega, aitab kaasa rakkude uuenemisele ning kaitseb neid nii saaste kui ka UVA- ja UVB-tüüpi ultraviolettkiirguse eest.

Programmid. GNLD on välja töötanud mitmeid sihipäraseid tooteprogramme (Energiaprogramm, Healthy Home, Nutriance Synergy Cycle, GR2 Control) tervise, naha ja kodu jaoks.Tooted sihtprogrammide jaoks on väga hoolikalt valitud GNLD SAB poolt.
Energiaprogramm - Lae, kaitse ja stimuleeri oma keha rakke GNLD rakuenergia lahendustega.
Healthy Home - Lõpetage meeletu ja loodust hävitav tarbimine!
Nutriance Synergy Sycle - Eksklusiivne nahahooldus.
GR2 Control - kaalukontrolliprogramm