Toidulisandid Kaalujälgimine Naha- ja ihuhooldus Puhastusvahendid Lisatooted
Esileht Tellimine ja info Kontakt  
       
Puhastusvahendid
Super 10
Super 10 5L
Super 10 10L
Super 10 25L
LDC 1L
LDC 5L
Soft
G1 5kg

Toote Kirjeldus

GNLD kõige efektiivsem puhastusvahend Super 10 lahustab ja emulgeerib lahti ka kõige paakunuma mustuse. Toode sobib suurepäraselt tööstuslikuks kasutamiseks, ent on turvaline ka kodus. GNLD muudab puhastamise lihtsaks ning on kahjutu keskkonnale. Üllatute, kui näete, kuidas Super 10 imendub mustusesse ja plekkidesse, eemaldab sõrmejäljed, mustad jalajäljed ja sadestunud seebikihi kahhel- ja plaatpindadelt. Saate ise valida, kui kanget pesulahust te vajate ning mõne sendi eest ongi puhtus majja loodud.


Toote Eelised

Mitmekülgne ja ökonoomne. Universaalne puhastusvahend kasutamiseks kogu majapidamises.
Konsentraat. Vähesest kogusest jätkub kauaks.

Tööstuslik tugevus. Kahjutu kasutada pindadel, mis taluvad vett.

Kolmekordne toime. Imendub, leotab ja emulgeerib — pugedes parima tulemuse saavutamiseks mustuse ja pinna vahele.

Super 10 on toode, mida on saatnud edu üle 30 aasta.Kasutusjuhend

INTENTSIIVPUHASTUSEKS: Valmista lahus 1 osa SUPER 10 ja 3 osa vett pihustuspudelisse. Pihusta, hõõru ja lase mõni minut seista. Pühi ära.

EFEKTIIVPUHASTUSEKS: Valmista lahus 1 osa SUPER 10 ja 10 osa vett pihustuspudelisse. Pihusta ja pühi ära. Plekkide eemaldamiseks (kontrolli materjali värvikindlust) pihusta plekile, hõõru imava riidetükiga, lase mõjuda ning kuivatades eemalda tindi, kriidi, huulepulga, värvi ja muud plekid vaibalt ja tapeedilt. Potte ja panne tuleks eelnevalt leotada.


TAVALISEKS PUHASTAMISEKS: Valmista lahus 1 osa SUPER 10 ja 20 osa vett pihustuspudelisse. Pihusta ja pühi ära. Põrandate, seinte ja teiste suuremate pindade puhastamiseks valmistage ämbrisse lahus 1 osa SUPER 10 ja 128 osa vett.