Toidulisandid Kaalujälgimine Naha- ja ihuhooldus Puhastusvahendid Lisatooted
Esileht Tellimine ja info Kontakt  
       
Toidulisad
Allc
Garlic Allium Comp
WGO with vi
Carotenoid Comp
Formula IV
Multi
Nutrishake
Omega 3
Kal-Mag
Aloe Vera Plus
Betaquard
Flavonoid Comp
Cruciferous Plus
Tre-En-En
Toote Kirjeldus

Meie organismis kõige rikkalikumalt esindatud mineraalaine, kaltsium on asendamatu nii lihaste kasvule kui kogu lihaste talitlusele. Esindatud kõikides keharakkudes on kaltsium väga tähtis tervisliku ainevahetuse tagamiseks ning meie keha vajab kaltsiumit palju enam, kui me seda oma toidust kätte saame. Südamelöögid, hingamine ja meie võime liikuda sõltuvad kaltsiumist.
GNLD kaltsiumitoode aitab tugevdada luustikku ja hambaid, on vajalik lihaste kasvule ja närviimpulsside jaoks. Kahjuks suur osa Eurooplasi ei tarbi niipalju kaltsiumit, kui päevane soovitav kogus seda ette näeb. GNLD Kal Magi igapäevane kolm tabletti sisaldav doos koosneb 450 milligrammist puhtast kaltsiumkarbonaadist ja 150 milligrammist magneesiumist. Üha enam saame tõendeid selle kohta, et magneesiumil on tähtis roll täita südame ja veresoonkonna töö ning lihaste kokkutõmbumise reguleerimisel. Teame, et stress kulutab organismi magneesiumi tagavarud ning uurijad püüavadki nüüd välja selgitada, kas sellest tingitud magneesiumi kadu tekitab veresoonte ahenemist, mis põhjustab kõrget vererõhku. Kal Mag on üks väärtuslikumaid tänapäeval saada olevaid mineraalainepreparaate, kuna ta sisaldab kaht tervisele väga olulist mineraalainet.


Toote Eelised

Puhas farmatseutiline kaltsiumkarbonaat, kasulik ja kergesti lahustuv.
Kahekordse toimega. Sisaldab nii kaltsiumi kui magneesiumi toime tõhustamiseks.

Tubli annus. Koostisvahekord 3:1. Kolm tabletti sisaldavad 450 mg kaltsiumi ja 150 mg magneesiumi, mis on optimaalseks mineraalainelisandiks.Toitainesisaldus