Toidulisandid Kaalujälgimine Naha- ja ihuhooldus Puhastusvahendid Lisatooted
Esileht Tellimine ja info Kontakt  
       
Toidulisad
Allc
Garlic Allium Comp
WGO with vi
Carotenoid Comp
Formula IV
Multi
Nutrishake
Omega 3
Kal-Mag
Aloe Vera Plus
Betaquard
Flavonoid Comp
Cruciferous Plus
Tre-En-En
Garlic Allium Complex – valmistatud küüslaugust, sibulast, porru- ja murulaugust. Küüsaluk sisaldab üle 200 erineva ühendi, sisaldades vitamiine (A, C ja B-grupi), mineraale (fosfor, kaalium, väävel, tsink, seleen, kaltsium, magneesium, naatrium, mangaan), flavonoide ja teisi antioksüdante, rasvhappeid, aminohappeid, pektiini, süsivesikuid ja väävliühendeid. Eriti tähtis väävliühend on allitsiin (tugeva antibakteriaalse ja fungitsiidse toimega), mis tekib küüslaugu katkisurumisel või lõikamisel. Kuid kui küüslauk eritab juba tugevat lõhna, pole ta enam nii tõhus. Sellisel juhul on üsna tõenäoline, et kasulikud toimeained ei liigu enam mao happelisest keskkonnast edasi soolestikku, sest nad on juba lõhustunud ega saa soolestikus aktiivselt toimida.
Garlic Allium Complex’i tablett on kaetud kiletaolise kestaga, mistõttu läbib lahustumata happelise mao ja alles soolestiku leeliselises keskkonnas lahustub, kus tekkiv allitsiin ja teised vabanevad aktiivsed ained imenduvad. Suus ei teki ebameeldivat maitset ega lõhna.
Garlic Allium Complex on tervisele väga kasulik (reguleerib vererõhku ja kolesterooli, takistab trombide teket, ergutab seedimist, parandab mälu, tugevdab immuunsüsteemi jm).

Garlic Allium Complex’i karbis on 60 väikest valget tabletti.
Päevane soovitus 1...2 tbl koos söögiga. 1 tablett vastab ühele keskmisele küüslauguküünele.