Toidulisandid Kaalujälgimine Naha- ja ihuhooldus Puhastusvahendid Lisatooted
Esileht Tellimine ja info Kontakt  
       
Toidulisad
Allc
Garlic Allium Comp
WGO with vi
Carotenoid Comp
Formula IV
Multi
Nutrishake
Omega 3
Kal-Mag
Aloe Vera Plus
Betaquard
Flavonoid Comp
Cruciferous Plus
Tre-En-En
Toote Kirjeldus

Toiduks on rohkem vaja, kui ainult vitamiine ja mineraale. Tagamaks hea enesetunde ja tervise mängivad lisaks mineraalidele ja vitamiinidele sama olulist rolli teised toitained. Ainulaadne ja originaalne GNLD Formula IV on midagi enamat kui ainult tavaline vitamiin ja mineraalainepreparaat. See on esimene toidulisand, mille koostisse kuuluvad toitaineteühendid, mineraalained, proteiinid ja valgud, lisaks veel lipiidid ja steroolid. Esimesena välja töötatud 1950ndatel , Formula IV koos Tre-en-en täisteravilja konsentraadiga on juba aastakümneid pakkunud inimestele üle maailma toitumist raku tasandil.


Toote Eelised

Rohkem kui ainult multivitamiin. Ainulaadne vorm, mis sisaldab järgmisi toitainefaktoreid: mineraalaineid, vitamiine, proteiine, lipiide (steroole). Annab tähtsamaid vees ja rasvas lahustuvaid vitamiine.
Täiuslik ja naturaalne toidulisand. Toode, mis baseeub täisterakontsentraadil Tre-en-en.

Želatiinkapsel. Kerge sisse võtta, lahustub kergesti, millega on tagatud hea omastatavus.

Loomulikud värvained ja vaba säilitusainetest. Füto-Ensüümide Segu. Eksklusiivsed taimsetest allikatest pärinevad ensüümid toetavad hästi toidulisandi seedimist ja imendumist.Toitainesisaldus