Toidulisandid Kaalujälgimine Naha- ja ihuhooldus Puhastusvahendid Lisatooted
Esileht Tellimine ja info Kontakt  
       
Toidulisad
Allc
Garlic Allium Comp
WGO with vi
Carotenoid Comp
Formula IV
Multi
Nutrishake
Omega 3
Kal-Mag
Aloe Vera Plus
Betaquard
Flavonoid Comp
Cruciferous Plus
Tre-En-En
Toote Kirjeldus

Uuringud on näidanud, et korrapärane ristõieliste taimede hulka kuuluvate aedviljade tarbimine avaldab organismile kaitsvat toimet. Mitmed rahvusvahelised ühingud soovitavad iga päev süüa neid aedvilju. Isotiotsüanaadid, mida leidub ristõielistes aedviljades koos selliste ainetega nagu indoolkarbinoolid, terpeenid ja halkoonid, vähendavad meie kehas leiduvate ja väliskeskkonnast tulevate kahjulike keemiliste ainete mõju. Nad kaitsevad meie immuunsussüsteemi, sest neutraliseerivad ja elimineerivad soovimatuid molekule.

Me oleme püüdnud luua turu kõige täiuslikuma ja tehniliselt eesrindlikuma toote, milles oleksid ära kasutatud kõik ristõieliste taimede kasulikud omadused. Selle eesmärgi saavutamiseks käisime läbi kogu kahekümne aasta teadusliku uurimistöö ristõieliste taimede ja hea tervise omavahelisest seosest ning arendasime seejärel välja eksklusiivse Cruciferous Plus toote, mis sisaldab laias valikus ristõielisi taimi: spargelkapsas, redis, lehtkapsas, must sinep, pruun sinep, vesikress.


Süüa päevas terve lillkapsas, valge peakapsas või spargelkapsas seda on kergem öelda, kui teha. Üksainus GNLD Cruciferous Plus tablett sisaldab aga kõiki tervislikke komponente, mida leidub optimaalses ristõieliste taimede portsjonis ning seab korda teie toidusedeli tasakaalu, pakkudes teile iga päev küllaldases koguses ristõielisi taimi.


Toote Eelised

Lai spekter. Toidulisand, mis sisaldab rikkalikult ristõielistest aedviljadest saadud ekstrakte.
Suurepärane valik ristõielisi aedvilju. GNLD Cruciferous Plus eksklusiivne koostis valmib järgmistest taimedest: spargelkapsas, redis, rooskapsas, must sinep, pruun sinep ja ürt-allikkress. Peale nende sisaldab Cruciferous Plus mitmeid kasulikke aineid apelsinidest, lagritsajuurest ja sojaubadest.

Toitainete tasakaal. Iga Cruciferous Plusi tablett sisaldab ka 3 mg E-vitamiini.

Mugav manustada. Tabletid on sisse võtmiseks mugava kujuga.

Ei sisalda maitse- ja magusaineid.Toitainesisaldus