Toidulisandid Kaalujälgimine Naha- ja ihuhooldus Puhastusvahendid Lisatooted
Esileht Tellimine ja info Kontakt  
       
Toidulisad
Allc
Garlic Allium Comp
WGO with vi
Carotenoid Comp
Formula IV
Multi
Nutrishake
Omega 3
Kal-Mag
Aloe Vera Plus
Betaquard
Flavonoid Comp
Cruciferous Plus
Tre-En-En
Toote Kirjeldus

Karotinoidid, mõnikord nimetatakse neid "looduse värvideks". Nimi, mis on antud puu ja aedviljades leiduvate tervislike toitainete värvikale perekonnale, kuhu kuulub umbes 600 liiget, millest 50-60 on esindatud meie toidulaual! Karotinoidid on looduses esinevad värvid, mida me näeme meie poolt söödavas toidus: punast tomatis, kollast kõrvitsas, oranžis porgandis, millest paljud on A-vitamiini teerajajad. Karotinoide leidub ka mitmetes rohelistes taimedes nagu spinatis, kuid nad jäävad seal klorofülli varju.
GNLD Carotenoid Complex on esimene ja ainus sedalaadi toode, mis pakub täiuslikus valikus optimaalse koguse puu- ja aedviljades sisalduvaid karotenoide. Iga üksik kapsel sisaldab optimaalses koguses fütotoitaineid karotenoididerikastest puu- ja juurviljadest


Toote Eelised

Toodetud looduslikest toiduainetest. Meie eksklusiivset karotinoidirikast segukontsentraati toodetakse tervetest tomatitest, porganditest, spinatist, punasest paprikast, maasikatest, aprikoosidest ja virsikutest ning lisatakse puhast oliiviõli.
E-vitamiin (d-alfatokoferool). Kaitseb toitaineid oksüdeerumise eest.

Looduslik letsitiin. Sisaldab sojaletsitiini toitainete tasakaalustamiseks.

Kapsleid on kerge alla neelata.

Igas kapslis sisaldub lai spekter karotinoide, mis vastab tavalisele puu- ja juurvilja portsjonile.

Ei sisalda maitse- ega magusaineid.Toitainesisaldus