Toidulisandid Kaalujälgimine Naha- ja ihuhooldus Puhastusvahendid Lisatooted
Esileht Tellimine ja info Kontakt  
       
Puhastusvahendid
Super 10
Super 10 5L
Super 10 10L
Super 10 25L
LDC 1L
LDC 5L
Soft
G1 5kg

Toote Kirjeldus

On juba ammu teada, et riidest on raske mustust eemaldada. Mustusemolekulidel tundub olevat kalduvus klammerduda kiudude külge ning panna vastu eraldamiskatsetele. Siin saab abi G1-st.
G1 efektiivsed koostisained tungivad ka kõige sitkemasse mustusesse ja "tirivad" selle pestavast riidest lahti. Lahjad aluselised ühendid on need, mis mustusest jagu saavad. Kui mustus on eraldatud, tuleb seda takistada kinni jäämast teiste pestavate riiedeesemete külge. G1 sisaldab aineid, mis seovad mustust pesuveega kuni loputamiseni. G1-s on ka aineid, mis kaitsevad pesumasina metallosi roostetamise eest. G1-s olev naatriumperboraat mõjub väga tõhusalt sitkematele plekkidele ja seda ka madalal veetemperatuuril tänu teisele koostisainele. Koos optiliste värviergastitega muudavad need kaks viimatimainitud ainet valge pesu valgemaks ja värvilise pesu värvid erksamaks. G1 ei kogune kiududesse ega põhjusta korduval pesemisel riide kollakaks muutumist.


Toote Eelised

Kontsentreeritud. Pesemiseks kulub korraga vähe pesupulbrit.
Mõjub erinevatel temperatuuridel. Toode on nii välja töötatud, et ta sobiks kasutamiseks laias temperatuurivahemikus.

Eemaldab tõhusalt paljusid erinevaid plekke, ka selliseid, mida tavaliselt on raske ära saada.

Kerge välja loputada. Pesu läheb puhtaks ja pesupulber eraldub loputamisel kergesti.Kasutusjuhend

G1 koostis tagab maksimaalse pesemisefektiivsuse. Ta on kasutamisel ökonoomne ja sobib kasutamiseks erinevatel veetemperatuuridel. Vaata pakendil olevat instruktsiooni õige kasutamiskoguse kohta.