Toidulisandid Kaalujälgimine Naha- ja ihuhooldus Puhastusvahendid Lisatooted
Esileht Tellimine ja info Kontakt  
       
Naha- ja ihuhooldus
Rich Revitalising Shampoo
Mild Revitalizing Shampoo
Enriching Conditioner
Refreshing Bath & Shower Gel
Nourishing Hand & Body Lotion
Aloe Vera Gel
Rafreshing Facial Cleanser 1
Refining Toner 1
Enriching Moisturizer 1
Foaming Gel Cleanser 2
Balancing Toner 2
Revitalizing Moisturizer 2
Purifying Facial Scrub
Gentle Cleansing Bar
Nourishing Collagen Cream
Moisturizing Night Formula
Renewing Antioxidant Treatment

Toote Kirjeldus

Rasvavaba niisutav kreem Nutriance Revitalizing Moisturizer 2 (kombineeritud ja rasusele nahale) mõjutab nahas sisalduvaid lipiide, et tagada optimaalne niiskustase. Nahk muutub nooruslikuks ja värskeks. Nagu näitavad katsed, suureneb kreemi Nutriance Revitalizing Moisturizer toimel naha niiskusesisaldus. Mõlemate niisutavate kreemide koostises on rohelist teed ja päevakübarat, mis on mõlemad tuntud antioksüdeeriva toime poolest. Samuti annavad need kreemid naha kollageenile ja elastiinile kaitset nii UVA- kui UVB-tüüpi ultraviolettkiirguse eest (kaitsefaktor 4).


Toote Eelised

Vähendab väikeste kortsude ja joonte nähtavust nahal tänu aaloe geelile, nahka toitvatele aminohapetele ja niiskust siduvatele sahhariididele.
Suurendab niiskustaset rakkudes kuni 70 % isegi neli tundi pärast kreemitamist, nagu näitavad Euroopas korraldatud kliinilised katsetused.

Soodustab tervisliku lipiidide ja niiskuse tasakaalu teket ja muudab siledaks ka rasvase naha tänu ainulaadsele ravimtaimede segule (virgiinia nõiapähklipuu, tedremaran, salvei, ameerika tamme koor). Ei sisalda rasva.

Sisaldab rohelise tee- ja päevakübaratõmmist, mis on rikas antioksüdantide poolest.

Aitab nahakahjustusi ära hoida tänu päikesekiirguse kaitsele, mida kinnitavad kliinilised katsed (UVB-tüüpi kiirguse puhul kaitseaste 4).

Kuulub nahahooldusprogrammi Nutriance Synergy Cycle neljandasse järku. Kasutatakse rasvase ja segatüüpi naha puhul. Muudab naha siledaks ja läikivaks.

Aitab luua loomulikku pH-taset naha pinnal.

Läbinud kliinilised katsetused Euroopa juhtivates lugupeetavamates dermatoloogilistes uurimisasutustes.