Toidulisandid Kaalujälgimine Naha- ja ihuhooldus Puhastusvahendid Lisatooted
Esileht Tellimine ja info Kontakt  
       
Naha- ja ihuhooldus
Rich Revitalising Shampoo
Mild Revitalizing Shampoo
Enriching Conditioner
Refreshing Bath & Shower Gel
Nourishing Hand & Body Lotion
Aloe Vera Gel
Rafreshing Facial Cleanser 1
Refining Toner 1
Enriching Moisturizer 1
Foaming Gel Cleanser 2
Balancing Toner 2
Revitalizing Moisturizer 2
Purifying Facial Scrub
Gentle Cleansing Bar
Nourishing Collagen Cream
Moisturizing Night Formula
Renewing Antioxidant Treatment

Toote Kirjeldus

Säilitage nooruslik välimus täna ja edaspidi koos kortse vähendava nahahooldustootega Nutriance Enriching Moisturizer 1 (kuivale ja normaalsele nahale), mis varustab nahka niiskusega kogu päev. See intensiivne niisutav kreem sisaldab valituid taimseid koostisaineid, mis mõjutavad nahka ja aitavad luua loomulikku niiskuse ja lipiidide tasakaalu. Tõhusa nahka niisutava vahendina muudab see naha pehmeks ja vähendab kortsude tekkimist. Rasva mitte sisaldav Nutriance Revitalizing Moizturiser 2 (kasutatakse rasuse ja segatüüpi naha jaoks) mõjutab naha lipiide ja aitab luua loomulikku niiskuse ja lipiidide tasakaalu. Tõhusa nahka niisutava vahendina muudab see naha pehmeks ja nooruslikult värskeks ning vähendab kortsude teket. Mõlemad niisutavad kreemid sisaldavad nahka tugevdavate omadustega päevakübaratõmmist ja rohelise tee tõmmist, mis sisaldab rikkalikult nahale väga vajalikke antioksüdante. Mõlemad kreemid kaitsevad nahka nii UVA / UVB ultraviolettkiirguse eest ja säilitavad nahas kollageeni ja elastiini.


Toote Eelised

Vähendab väikeste kortsude ja joonte nähtavust nahal tänu ainulaasele segule, mis sisaldab aaloed, nahka toitvaid aminohappeid ja niisutavaid sahhariide.
Suurendab niiskusesisaldust naharakkudes kuni 67%. Kliinilised katsed, mis viidi läbi Euroopas, näitasid, et neli tundi pärast kreemitamist on naha niiskusesisaldus suurenenud kuni 67%.

Ergutab kuivas ja normaalses nahas lipiidide teket, suurendades naha niiskussisaldust tänu ainulaadsele koostisele: apelsiniõietõmmis, silmarohutõmmis, luuderohutõmmis ja mandlitõmmis.

Parandab lipiidide ja niiskuse tasakaalu, tõstab naha toonust tänu avokaadoõlile.

Sisaldab E-vitamiini, rohelise tee- ja päevakübaratõmmist, mis tugevdavad nahka ja kaitsevad oksüdeerumise eest.

Hoiab ära nahakahjustuste tekke päikesepõletusest, kaitstes nii UVA- kui (SPF 4-ga) UVB-tüüpi ultraviolettkiirguse eest, mida kinnitavad kliinilised katsed.

Kuulub nahahooldusprogrammi Nutriance Synergy Cycle neljandasse sammu (kuiva ja normaalse naha jaoks). Muudab naha pehmeks ja siidiseks.

Aitab luua loomulikku pH-taset naha pinnal.

Läbinud kliinilised katsetused Euroopa juhtivates dermatoloogilistes uurimisasutustes.