Toidulisandid Kaalujälgimine Naha- ja ihuhooldus Puhastusvahendid Lisatooted
Esileht Tellimine ja info Kontakt  
       
Naha- ja ihuhooldus
Rich Revitalising Shampoo
Mild Revitalizing Shampoo
Enriching Conditioner
Refreshing Bath & Shower Gel
Nourishing Hand & Body Lotion
Aloe Vera Gel
Rafreshing Facial Cleanser 1
Refining Toner 1
Enriching Moisturizer 1
Foaming Gel Cleanser 2
Balancing Toner 2
Revitalizing Moisturizer 2
Purifying Facial Scrub
Gentle Cleansing Bar
Nourishing Collagen Cream
Moisturizing Night Formula
Renewing Antioxidant Treatment

Toote Kirjeldus

Täiuslik mitmetoimeline hooldusvahend, mis töötab vastu nähtavatele vananemismärkidele! Ainulaadne aktiveeritud rakutoime tehnika (ACR - activated cellular response) ergutab rakkude ainevahetust, toetades rakkude uuenemisprotsessi. Tänu sellele hakkab nahk noorem ja kaunim välja nägema. Hooldusvahend sisaldab mitmeid nahka tugevdavaid koostisaineid, nagu päevakübaratõmmis, A-, E- ja C-vitamiin ning rikkalikult antioksüdante sisaldavat rohelise tee tõmmist. Need ained neutraliseerivad vabu radikaale, hoides sel teel ära naha enneaegse vananemise. Päikesekiirte kahjustava mõju eest kaitsevad koostisained, mis kaitsevad nahka nii A- kui B- tüüpi ultraviolettkiire nahasse tungimise eest ja tagavad kaitse B-tüüpi ultraviolettkiirte eest vastavalt kaitseastmele 4. Kõik need kreemi omadused aitavad nahka kaitsta ja hoida alles naha nooruslikku struktuuri. Hooldusvahendit kantakse päevase niisutava kreemi peale, et ta saaks vananemisele vastu toimida. Iga päev, mil te kasutate toodet Nutriance Renewing Antioxidant Treatment annab olulise panuse naha seisukorra paranemisele ja töötab vastu naha vananemisele. Sellega lükkate edasi naha vananemise iga päev, iga nädal, iga aasta. Alustage kohe ja kasutage teaduse parimaid saavutusi nahahoolduses, et tegutseda vastu vananemismärkidele.


Toote Eelised

Vähendab väikeste kortsude ja joonte nähtavust nahal 28% võrra juba 28-päevase kuuri järel, nagu näitavad kliinilised katsetused.
Kiirendab naha ainevahetust tänu aktiivse rakutoime mehhanismile ACR (Activated Cellular Response). Nahk toimib nooruslikult ja näeb välja kaunim.

Aitab taastada naha elastiini- ja kollageenikiudusid, nagu näitavad kliinilised katsetused Euroopas.

Tugevdab naharakkude vastupanuvõimet oksüdeerumisele isegi kuni 90%, nagu näitavad kliinilised katsetused. Sisaldab rasvas lahustuvaid vitamiine A (retinool) ja E ning vees lahustuvat C-vitamiini.

Sisaldab rohelise tee- ja päevakübaratõmmist, mis on rikas antioksüdantide poolest.

Aitab ära hoida nahakahjustusi, mis tekivad UVA- ja UVB-tüüpi ultraviolettkiirguse toimel (kliinilised katsed kinnitavad UVB puhul kaitseastet 4).

Kuulub nahahooldusporgrammi Nutriance Synergy Cycle viiendasse järku. Muudab naha nooruslikuks, tõstab naha toonust.

Aitab luua loomulikku pH-taset naha pinnal, ei sisalda rasva, lahustub vees.

Läbinud kliinilised katsetused Euroopa juhtivates dermatoloogilistes uurimisasutustes.